neděle 6. ledna 2013

Lately + kinová doporučení

Tak, Vánoce i Nový rok už jsou za námi. Vánoce byly krásné. Dostaly jsme spousty úžasných dárků, za které jsme velice vděčné, užily si skvělý čas se sourozenci (ne, nejsme jenom my dvě, máme ještě dva starší sourozence), hráli jsme hry a hlavně jsme si dopřávaly zaslouženou pauzu od blogu a internetu celkově. Silvestra jsme strávily společně doma, jelikož jsme si před pár lety slíbily, že budeme vždycky Silvestry trávit spolu. :) Bylo to hezké, jedly jsme dobré jídlo, smály se Partičce, hrály hry, tančily, blbly. :) Návrat do školy byl docela krutý. Tisíce písemek, zkošení, testů a podobně. Už se nemůžem dočkat jarních prázdnin. Jedna blbá věc ale je, že je nemáme s Barčou najednou, jelikož naše školy jsou v jiných okresech (já chodím na jazykové gymnázium a každý den dojíždím). Taky se obě moc těšíme do Anglie, kam spolu na jaře na týden pojedeme! Juchů! :)
O prázdninách jsme byly dvakrát v kině a oba filmy nás hodně překvapily a moc se nám líbily a proto se s vámi o ně chceme podělit. ;)
Hobit : Neočekávaná cesta
Na úvod musím říct, že jsme obě velikými fanoušky jak už Pána prstenů, tak i Tolkiena samotného. Proto možná bude náš názor poněkud zaujatý. Každopádně film nás nadchl. Podle mě měla tato "pohádka" přesnou dávku napětí, akce a dobrodružství. :) Kamera i kostými byly velice povedené a tzv. Theme song, který se prolínal celou písničkou nás obě úplně uchvátil! Krása, krása, krása!

 Takže, doporučily bychom vám na tento film jít do kina?
Ano, pokud máte rádi fantasy filmy a líbil se vám i Pán prstenů.
Ne, pokud si nepotrpíte na fantasy filmy. V to případě vám říkám, koukněte se na to v pohodlí domova na DVD.

Atlas mraků
Na tento film jsem do kina původně vůbec nechtěla jít, ale šli jsme nakonec na něj s kamarády, tak jsme nechtěly trhat partu. A dobře jsme udělaly! Podle mě to byl skvěle natočený filmový zážitek! Jedná se o film ve kterém najdete hned několik velice zajímavých a poučných příběhů ve velikém časovém rozmezí. Sranda je to, že v každém hrají stejní herci, kteří jsou je namaskovaní k nepoznání. Já sama jsem s tím měla veliký problém. :D Bylo to senzační. Některé scény byly hodně brutální a krvavé, při jiných se mi skoro chtělo brečet. Každopádně rozhodně úžasný film se skvělým hereckým obsazením! :)
 Takže, doporučily bychom vám na tento film jít do kina?
Ano. Nevím co víc dodat, prostě na něj jděte!
Ne, pokud k smrti nenávidíte podobné mysteriózní a psychologické filmy, které jsou tři hodiny dlouhé... ;)

psáno: Kristý.

1 komentář:

  1. Na toho Hobita jsem měla jít s Milým, protože taky miluju Pána Prstenů, ale byla jsem nemocná :( Ach jo, tak snad ještě půjdem jestli to ještě hrajou a nebo se na to pak kouknu doma no :)

    OdpovědětVymazat